Każda komórka wolna od szkodliwych substancji – organizm wolny od złego samopoczucia!

 • Gwarancja oryginalnego produktu
 • Jesteś w bezpiecznym procesie zakupowym
 • 100%
  Vegan
 • Bez
  laktozy
 • Bez
  soji
1. Wybierz pakiet
Program MAX DETOX!

Z tym pakietem sprawisz, że każda Twoja komórka będzie wolna od szkodliwych substancji! Pozbądź się na stałe bólów głowy, wyprysków skórnych, problemów z koncentracją i pamięcią, ciągłym przemęczeniem czy problemami ze snem. Przywróć równowagę biologiczną organizmu i zacznij cieszyć się zdrowiem!

6 opakowań

70 zł

Program DETOX!

To podstawowy pakiet, który pozwoli Ci w pełni cieszyć się efektami kuracji. Błonnik pokarmowy w połączeniu z pokrzywą zwyczajną i korzeniem mniszka lekarskiego to gwarancja sukcesu w procesie detoksykacji. Ciesz się pysznym smakiem koktajlu, który korzystnie wpływa na Twoje zdrowie każdego dnia!

3 opakowania

45 zł

Program START!

Już podczas pierwszych dni stosowania Detox Dream Shake toksyny z Twojego organizmu zaczną być skutecznie usuwane. Zaczniesz zauważać różnicę w swoim samopoczuciu i ogólnym funkcjonowaniu organizmu. Pierwsze efekty bez wątpienia sprawią, że zapragniesz sięgnąć po kolejne opakowania!

1 opakowanie

15 zł

Jeśli chcesz, wybierz produkt dodatkowy:

Slim Dream Shake - 119 zł

Oczyszczenie organizmu jest pierwszym krokiem do utraty zbędnych kilogramów. Pogłęb ten proces i wypróbuj Slim Dream Shake, w którym błonnik został wzbogacony o ekstrakt z owocu gorzkiej pomarańczy. Już w ciągu pierwszego miesiąca zobaczysz spektakularne efekty w postaci zgubionych kilogramów i centymetrów. Nie zastanawiaj się i zadbaj o swoją figurę od teraz!

Kupując Slim Dream Shake z Detox Dream Shake, oszczędzasz aż 40 zł!

BEZPIECZEŃSTWO

Detox Dream Shake to w 100% bezpieczny produkt. Jego unikalna formuła zawiera starannie wyselekcjonowane składniki zapewniające maksymalny rezultat bez efektów ubocznych.

GWARANCJA

Gwarantujemy, że składniki naszych produktów są najwyższej jakości. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby był najlepiej przyswajalne oraz bezpieczne.

POUFNOŚĆ

Szanujemy prywatność naszych Klientów, dlatego też nie sprzedajemy, ani nie rozpowszechniamy podanych przez Ciebie danych.

PEWNA WYSYŁKA

Zamówione produkty zostaną zapakowane w dyskretne opakowanie i dostarczone na podany przez Ciebie adres. Zostaniesz poinformowany o terminie dostarczenia przesyłki, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że to właśnie Ty odbierzesz paczkę.

ZAMÓW TELEFONICZNE

Możesz również złożyć zamówienie telefonicznie. Zadzwoń do nas (22) 53 53 770 (telefon czynny w godzinach 8.30-16.30), podaj dane do realizacji zamówienia, a kurier dostarczy Twoją przesyłkę za pobraniem.

GWARANCJA ZADOWOLENIA

Jesteśmy przekonani, że rezultaty stosowania Detox Dream Shake zadowolą Ciebie i wszystkich wokół. Jeśli jednak poczujesz się rozczarowany efektami, oddamy Ci pieniądze za każde nienapoczęte opakowanie.

2. Wypełnij formularz
Czy możliwa jest wysyłka za granicę?
Dlaczego muszę podać nr telefonu?
3. Wybierz sposób odbioru:
4. Wybierz sposób płatności
5. Potwierdź zamówienie:

Podsumowanie zamówienia:
Proszę wybrać zestaw

Przesyłka: 20

Mam kod rabatowy
Razem do zapłaty: 20

Regulamin

Gwarancja prywatności Twoich danych.

Złóż zamówienie
wczytywanie dostępnych Access Pointów...
wczytywanie dostępnych miast...